Wellness manažér pre 4* hotel

HRQ SK s. r. o.

Tatranská Lomnica, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Kežmarok, Poprad, Prešov, Stará Ľubovňa, Košický kraj, Rožňava, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za poskytovanú úroveň služieb a pripravenosť strediska
- dohliada za plnenie pracovných povinností a na kvalitu prác pracovníkov strediska Wellness
- manažuje prevádzku na wellness úseku s cieľom jeho efektívneho fungovania, spokojnosti klientov
- prináša návrhy na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela
- spolupracuje na marketingových aktivitách
- pripravuje podklady pre rozpočet hotela
- monitoruje a rozvíja dodržiavanie vnútorných smerníc, pracovných postupov, manuálov, štandardov
- vedie a usmerňuje svoj pracovný tím na stredisku Wellness

-práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v exkluzívnom a známom hoteli v Tatranskej Lomnici
- poskytujeme široký výber sociálnych balíčkov (skipass, aquapass, zamest. pobyty. a iné)
- zabezpečená strava a možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

-požadovaná prax vo vedení wellness
- skúsenosti s vedením kolektívu
- v prípade potreby - vykonávanie masáží

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je známy a vyhľadávaný 4* hotel pod Lomnickým štítom vo Vysokých Tatrách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- odborné skúsenosti a znalosť wellness procedúr a masáži rôzneho druhu
- príjemne vystupovanie
- proklientský prístup
-výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať zamestnancov
- cieľavedomosť
- lojálnosť
- znalosť MS Office

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com