Balička orieškov v Hlohovci

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- váženie a následné balenie orechov
- kontrola obalov
- namáčanie orechov do rôznych náplní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou, veľkoobchodom, maloobchodom a predajom cukrárenských výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736181  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou