Asistent/ka predaja pre veľkosklad s oblečením

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600 eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa predajom módneho oblečenia, doplnkov a bižutérie hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Asistent/ka predaja.

- vykladanie-dokladanie tovaru
- preberanie tovaru
- aktívny predaj - prezentácia sortimentu priamo na predajni
- obsluha a kontakt s klientom
- vypracovanie cenových ponúk a príjem objednávok
- potrebné základy AJ / občasná zahraničná klientela / - dohovoriť sa
- pracuje sa aj soboty / ak pracujete soboty, nasledujúci týždeň si možete vziať jeden deň voľna /
- pracuje sa vo veľkosklade, treba počítať s tým, že nepracujete v malom obchode, ale vo veľkom priestore /

- práca pre stabilnú spoločnosť
- benefity spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa predajom módneho oblečenia, doplnkov a bižutérie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o módu
-práca vhodná pre Absolventov
- skúsenosť s podobnou prácou - Výhoda
- zmysel pre poriadok a organizáciu
- MS Excel - základy
- príjemný osobný prejav
- samostatnosť, flexibilita

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Papáčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732282   Dátum zverejnenia: 16.11.2016