Pracovník vo výrobe vo Svätom Juri

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Svätý Jur, Bratislavský kraj, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
550-700 EUR/ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie a tvarovanie cesta, krájanie a balenie hotových pekárenskych výrobkov – knedlí, parených buchiet.
- Obsluha strojov – krájacich, deliacich, baliacich
- Vytiahnutie cesta zo stroja na ďalšie spracovanie
- Rozdeľovanie a krájanie cesta
- Príprava hotových výrobkov – tvarovanie, vaľkanie a príprava k plneniu
- Finálna príprava výrobkov k baleniu a distribúcii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť produkujúca domáce, ručne robené varené knedle a parené buchty, ktoré sú vyrábané z najkvalitnejších lokálnych surovín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve - PODMIENKA!

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com
ID: 2729291   Dátum zverejnenia: 19.9.2016