Skladník/Skladníčka - dlhodobá brigáda

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť poskytujúcu predaj a distribúciu prvkov stavebnej chémie a spojovacieho materiálu, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu SKLADNÍK/SKLADNÍČKA. Jedná sa o prácu formou dlhodobej brigády.

Vašou náplňou práce bude:
- vybaľovanie a balenie tovaru
- triedenie, ukladanie a príprava tovaru na expedíciu
- neutraizácia tovaru
- obsluha baličky, triedičky aj zváračky plastov
- manipulácia s tovarom v sklade
- práca najmä s kovovým tovarom
Miesto práce: Žabí Majer - Rača
Pracovný pomer: brigáda, dlhodobá brigáda
Plat: dohodou
- ku pracovnému miestu sa neposkytuje ubytovanie

- práca pre stabilnú spoločnosť

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je dcérska spoločnosť renomovanej nemeckej spoločnosti, zaoberajúca sa spracovaním montážnych materiálov všetkého druhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- základná znalosť práce s PC
- dobrý zdravotný stav
- pozícia vhodná aj pre študentov a absolventov

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2527904  Dátum zverejnenia: 2.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou