Skladník/čka / Operátor/ka VZV

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť poskytujúcu predaj a distribúciu prvkov stavebnej chémie a spojovacieho materiálu, hľadáme vhodného kandidáta na pozície: SKLADNÍK/ČKA a OPERÁTOR/KA s obsluhou VZV

Vašou náplňou práce bude:
- manipulačné práce v sklade
- príjem, skladovanie a výdaj materiálu
- skladovanie, uloženie a označovanie materiálu v zmysle skladového poriadku spoločnosti
- kontrola oprávnenosti výdaja materiálu osobám oprávneným k prevzatiu materiálu
- kontrola formálnej správnosti výdajových dokladov
- vedenie evidencie na PC/skladové karty/, prevádzanie inventúr
- obsluha VZV
Miesto práce: Žabí Majer - Rača
Pracovná doba: PO-PIA 7:00 -15:30
Odmena: od 600 € brutto / mes. + stravné lístky

- práca pre stabilnú spoločnosť
- stále pracovné miesto
- benefity spoločnosti

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa predajom technického materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na obdobnej pozícii min 1 rok
- samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- pri pozícii s obsluhou VZV - platný preukaz VZV
- základná znalosť práce s PC

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2483983  Dátum zverejnenia: 2.8.2016