Team Leader - Servisní technik mobilních telefonů a tabletů Praha

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Praha, Stredočeský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Vedení kolektivu servisních techniků
Hardwarové opravy (výměna LCD, konektorů, tlačítek)
Softwarové opravy a úpravy (aktualizování, zálohování, nastavení)
Příjmání a odevzdávání zařízení na servis (sepisování servisního protokolu)
Platby (práce s pokladnou, terminálem a hotovostí)
Diagnostika mobilních telefonů
Opravy formou výměny komponentů nebo pájením
Složitější elektronické opravy a kalibrace
Výstupní test zařízení
Objednávání náhradních dílů

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Práce v rychle se rozvíjející dynamické společnosti.
Možnost kariérního růstu.
Práce v mladém a aktivním kolektivu.
Motivující finanční ohodnocení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Našim klientem je rychle expandující společnost působící na Slovenském a Českém trhu zabývající se:
- Maloobchod (mobilní telefony, příslušenství)
- Velkoobchod / Trading (mobilní telefony, příslušenství)
- Služby v oblasti telekomunikací (servis, poradenství)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

Schopnost analytického myšlení
Podílení se na chodu prodejny
Obsluha a komunikace se zákazníky
Prodej a odborná pomoc při výběru zboží
Zkušenosti se servisem mobilních telefonů a tabletů různých značek
Znalost softwarů mobilních zařízení iOS, Android, Windows
Technické myšlení, manuální zručnost
Analytické myšlení
Preciznost, komunikativnost, zodpovědnost, trpělivost, spolehlivost
Schopnost a ochota učit se novým věcem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2465256  Dátum zverejnenia: 20.4.2016