Manažér obchodného oddelenia/ Prievidza

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti nákupu a predaja mobilných telefónov a mobilného príslušenstva hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Manažér obchodného oddelenia/ Manažér predaja

Náplň práce:
- zodpovednosť za návrh a realizíciu obchodnej stratégie, manažment predaja
-zodpovednosť za obchodné výsledky
- zodpovednosť za chod obchodného oddelenia po personálnej aj materiálno-technickej stránke
- výber, vedenie, manažment a motivovanie obchodníkov
- kontrola dochádzky zamestnancov, príprava podkladov pre mzdy
- komunikácia s dôležitými obchodnými partnermi
- akvizícia nových obchodných partnerov
- pravidelné stretnutia s významnými obchodnými partnermi, vyjednávanie obchodných podmienok
- suport obchodníkom pri komunikácia so zákazníkmi, pri vyjednávaní obchodných podmienok
- spolupráca s ostatnými oddeleniami: retail, marketing, nákup, sklad, účtovné oddelenie
- pravidelný reporting výsledkov manažmentu spoločnosti

- práca pre dynamickú a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť s pôsobením v SR aj v ČR
- priestor pre sebarealizáciu
- zaujímavé firemné benefity
- veľmi zaujímavé platové ohodnotenie

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese. Prosím pripojte aj motivačný list, kde uvediete Vašu motiváciu pracovať na danej pozícii.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s.r.o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti nákupu a predaja mobilných telefónov a mobilného príslušenstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
- min. 5 ročná prax v oblasti predaja
- prax na pozícii Vedúci obchodnej skupiny/ Manažér obchodného oddelenia, Manažér obchodu
- skúsenosti a znalosti s predajom telekomunikácií, elektroniky, elektrotechniky - preferované
- Anglický jazyk - aktívne - PODMIENKA ( aktívna komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi)
- manažérske zručnosti, prirodzená autorita
- samostatnosť, predvídavosť, improvizácia
- komunikatívnosť , prezentačné a negociačné zručnosti
- orientácia na výsledok

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2436044  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou