Práca v obľúbených hoteloch a rezortoch v USA

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
USA
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponúkame možnosť pracovať a cestovať v USA počas leta 2016
- pracovné pozície sú určené výhradne študentom denného štúdia na vysokej škole
- doba trvania práce: Jún - September 2016
- práca v luxusnom stredisku v Colorade USA
- rôzne pracovné pozície v oblasti: Gastro, Hotel a Relax

- plat minimálne 10,05 USD za hodinu
- 50% príplatok za prácu nadčas
- ubytovanie zabezpečené
- doprava do zamesnania (zadarmo)
- poistenie počas celej doby pobytu v USA

Informácie o výberovom konaní

- podmienkou účasti je ostať pracovať až do 31.9.2016
- prihlášky na leto 2016 akceptujeme do 31.3.2016
- svoje CV si môžete nezáväzne posielať na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Our sponsor provides University students, graduates, and young professionals with opportunities for practical career training abroad. Since 1997, sponsor has provided thousands of participants with affordable J-1 visa and other internship and cultural programs, offering excellent personal service, program monitoring, and support. Our sponsor is a U.S. Department of State designated J-1 Visa sponsor organization for the Intern, Trainee, and Summer Work Travel Exchange Visitor Program categories.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívnosť
- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť
- dochvýľnosť

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2418278  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou