Náborár - externá spolupráca

HRQ SK s. r. o.

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme skúsených a samostatných spolupracovníkov pre oblasť náboru zamestnancov.

Náplň práce:
- spolupráca na pridelených HR projektov pre výber a vyhľadávanie zamestnancov - manuálne a operátorské pozície v rámci celej SR
- samostatné inzerovanie, oslovovanie potenciálnych kandidátov
- plnenie požiadaviek našej spoločnosti
- komunikácia s projektovými manažérmi ohľadom preberania a plnenia požiadaviek
- vhodné iba pre záujemcov s relevantnou praxou so samostatným náborovaním nižších pozícií

- samostatná práca
- motivačný systém odmeňovania
- spolupráca s úspešnou slovenskou spoločnosťou a možnosť rozvoja ďalšej spolupráce
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti s náboru a z trhu práce

Prosíme záujemcov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria, aby nám zasielali svoje profily na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výber do interného stavu našej spoločnosť - externých spolupracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nutná znalosť slovenského pracovného trhu
- skúsenosti s náborovaním zamestnancov na manuálne a operátorské pozície
- vlastná sieť uchádzačov, znalosti inzertných kanálov
- výhodou je možnosť náborov aj v zahraničí v rámci EÚ
- samostatnosť a schopnosť reagovať na požiadavky
- vlastná vybavenosť

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2405424  Dátum zverejnenia: 21.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou