Obchodník / mobilné telefóny a mobilné príslušenstvo

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti nákupu a predaja mobilných telefónov a mobilného príslušenstva hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Obchodník

Náplň práce:
- aktívne oslovovanie medzinárodnej klientely / Celá Európa, Asia /
- aktívny predaj cez telefón, skype
- komunikácia iba v anglickom jazyku
- zisťovanie potrieb klienta, riešenie požiadaviek klienta
- mapovanie a analýza trhu, konkurencie
- príprava reportov, analýz

- práca pre spoločnosť s významným postavením na trhu
- práca na TPP
- zaškolenie
- fixná mzda a atraktivný bonusový systém
- možnost využiť Váš potenciál
- stabilitu spoločnosti
- benefity spoločnosti

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s. r. o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je rýchlo expandujúca spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu zaoberajúca sa :
– Maloobchod (mobilné telefóny, príslušenstvo)
– Veľkoobchod/Trading (mobilné telefóny, príslušenstvo)
– Služby v oblasti telekomunikácii (servis, poradenstvo)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ideálne bydlisko: Trenčiansky kraj / miesto výkonu práce - Prievidza /
- anglický jazyk - podmienkou
- ďalšie jazyky sú vítane
- ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti
- obchodný duch, sales drive
- vyjednávacie zručnosti
- samostatnosť, proaktivita
- znalosť práce s PC
- časová flexibilita

- nástup: ASAP

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2390969  Dátum zverejnenia: 15.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou