Vodič - skladník

HRONSTAV 03 s.r.o.

Miesto práce
Mostárenská 9, Brezno-Mazorníkovo
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 650 EUR brutto + prémiová zložka + bonusy - brutto 900-1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru nákladným autom k zákazníkom s vykládkou
hydraulickou rukou (len SR)
- príprava tovaru na rozvoz
- nakladanie a vykladanie stavebného materiálu
- výdaj a príjem tovaru v sklade
- práca na VZV
- operatívna práca podľa pokynov nadriadeného
- jedná sa o kumulovanú pozíciu

- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- základný plat + prémie
- obedy zabezpečené priamo vo firme

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- výhodou (nie podmienkou) je ovládanie práce s hydraulickou rukou
a práce na VZV
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- karta vodiča
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- zvládanie stresových situácií
- ochota učiť sa a zdokonaľovať sa

Stavebniny HRONSTAV 03 s.r.o. je obchodná spoločnosť s osemnásť ročným pôsobením na slovenskom trhu, zaoberajúca sa komplexným predajom stavebného materiálu a dovozom priamo k zákazníkom. Portfólio zákazníkov tvoria stavebniny, stavebné firmy, živnostníci a konečný spotrebiteľ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2171359  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 650 EUR brutto + prémiová zložka + bonusy - brutto 900-1100 EUR