Procesný inžinier

HRman s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu francúzsku spoločnosť hľadáme Procesného inžiniera so skúsenosťami v automobilovej/strojárskej oblasti. Náplň práce:

• Tvorba a spracovávanie technologických postupov a výrobných procesov
• Kontrola procesu výroby a dodržiavanie prevádzkových štandardov
• Zavádzanie nástrojov, metód a postupov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
• Príprava technickej dokumentácie, rozbor technicko-hospodárskej účinnosti technologických postupov a výkonových noriem
• Identifikácia príčin sťažností v oblasti kvality, príprava a realizácia akčných plánov na ich odstránenie, zaistenie dodržiavania bezpečnostných predpisov
• Komunikácia s vedením podniku o návrhoch, ktoré zlepšia riadenie procesu výroby v súlade so záujmami zákazníka.

- motivujúce platové ohodnotenie
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodne pôsobiaca francúzska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu, predaj a servis prídavných zariadení určených pre demoláciu, recykláciu, výkopové práce a prenášanie ťažkých materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výrobné technológie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti aspoň 3 roky podmienkou
- VŠ vzdelanie (strojárstvo, výrobné technológie)
- schopnosť čítať a tvoriť technické výkresy a dokumentáciu
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- skúsenosti s AutoCAD, metrológiou výhodou
- proaktívny prístup
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3120199  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500