Hlavný účtovník

HRman s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Galanta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie 3 členného tímu účtovníkov
- zodpovednosť za mesačnú a ročnú účtovnú závierku podľa účtovných štandardov
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania a uplatňovania vnútropodnikových smerníc
- spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti
- sledovanie a aplikovanie zmien v slovenskej účtovnej legislatíve
- zodpovednosť za prípravu Dane z príjmu a DPH
- Intrastat reporting
- dozor nad účtovnými operáciami (zodpovednosť za komplexné účtovníctvo)
- mesačná inventarizácia súvahových účtov
- rekonsiliácia účtov a preventívna kontrola účtovníctva
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a daňovými poradcami, audítormi
- dohľad nad platbami, spolupráca na tvorbe mesačných plánov likvidity a ročnej prognózy cash flow
- dohľad nad fakturáciou dodávateľov, správa pohľadávok
- reporty a analýzy
- komunikácia so zahraničnou centrálou

- práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a vzdelávania sa
- notebook a mobilný telefón
- ďalšie možné benefity na základe odbornosti uchádzača

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty “. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí na Slovensku od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo,dane,ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovného softvéru SAP je podmienkou
- AJ - aktívna úroveň je podmienkou
- minimálne 3 roky skúseností s komplexným vedením účtovníctva
- skúsenosť s vedením tímu
- znalosť daní, mzdových a účtovných zákonov
- flexibilita
- komunikatívnosť
- Taliansky jazyk - výhoda

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2636256  Dátum zverejnenia: 20.7.2016