Mzdár/ka / Personalista-tka

HRman s.r.o.

Miesto práce
Hrnčiarovce nad Parnou, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie personálnej databázy zamestnancov v HR systéme, ich kompletných osobných zložiek a zodpovednosť za ich pravidelnú aktualizáciu
- kompletné spracovanie miezd a príslušných podkladov
- vytváranie pracovno-právnych dokumentov (ročné zúčtovania, evidenčné listy...)
- účtovanie a evidencia tvorby a čerpania prostriedkov zo sociálneho fondu
- príprava rôznych analýz a reportov pre interné účely (ad-hoc aj pravidelne)
- riadenie agendy povinných legislatívných školení pre zamestnancov
- koordinácia a riadenie vstupných a periodických lekárskych prehliadok
- riadenie a komunikácia s dodávateľom pracovného oblečenia

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13.plat
- príspevok na 3.pilier DDS
- vernostný bonus
- firemná posilňovňa
- iné benefity

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Naším klientom je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športový areálov, kúpalísk a podobne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- SŠ/VŠ zameranie ekonomické, humánne, personalistika
- skúsenosť s prácou mzdovej účtovníčky je podmienkou
- znalosť legislatívy oblasti miezd a personalistiky
- dobrá schopnosť organizácie práce
- vysoká odolnosť voči stresu

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2148420  Dátum zverejnenia: 17.6.2015