Zriaďovač – nastavenie lisov

HRman s.r.o.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, Hrnčiarovce nad Parnou, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nastavovanie a zriaďovanie strojných a iných výrobných zariadení (vysekávacie a ohraňovacie lisy, tabuľové nožnice)
-určenie parametrov rezu a zostavenie nástrojov a materiálov pre pracovný proces
-medzioperačná a výstupná kontrola kvality polotovarov
-drobné opravy a údržba nástrojov a prípravkov

-13. plat
-príspevok na 3. Pilier DDS
-vernostný bonus
-stravné lístky

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je spoločnosť zameraná na výrobu a predaj kovového nábytku s vlastnou 50-ročnou výrobnou tradíciou a oddelením výskumu a vývoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

-SOU/SŠ so zameraním na strojárstvo
-podmienkou je skúsenosť s nastavovaním, zriaďovaním strojov, lisov alebo podobných strojov
-dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie – výkresov
-výborné technické a logické myslenie
-zodpovedný a samostatný prístup k práci je nevyhnutný
-manuálna zručnosť
-zváračský preukaz a preukaz VZV je výhodou

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2127598  Dátum zverejnenia: 3.6.2015