Obchodný zástupca v oblasti obchodu so stavebninami

HRman s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky, okres Lučenec, okres Trnava, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* identifikácia potenciálnych zákazníkov a ich akvizícia
* starostlivosť o zákazníkov
* vedenie obchodných stretnutí a komunikácia so zákazníkmi
*príprava cenových ponúk a objednávok
* zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
* sledovanie aktivít konkurencie
* reporting

Táto pozícia je vhodná pre obchodníka, ktorý:

- má dobrú orientácia v danom regióne so zameraním na stavebníctvo
- má dobrý všeobecný prehľad o trhu stavebnín a stavebníctva
- dokáže sa orientovať v projektovej dokumentácii
- má obchodný talent, dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- je časovo flexibilný pri plnení zverených úloh a orientovaný na výsledok
- má prax vo vedení motorového vozidla približne 30 000 km/rok

- atraktívne platové podmienky
- podpora a možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja
- práca v mladom a dynamickom tíme

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu "Obchodného zástupcu" v jednom z uvedených miest nám zašlite Váš životopis emailom prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára. Po zaslaní Vášho životopisu Vám bude obratom doručená automatická odpoveď o prijatí Vašej e-mailovej správy.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predajné, komunikačné a prezentačné zručnosti
- asertivita
- spoločenské vystupovanie
- samostatnosť v plánovaní a rozhodovaní
- prax vo vedení motorového vozidla
- schopnosť analytického riešenia problémov
- flexibilita, zodpovednosť, lojalita

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane poskytovania bezpečnostnotechnickej služby a služby technika PO pre klientov spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2086213  Dátum zverejnenia: 17.4.2015