Operátor logistiky (VZV preukaz)

HRman s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade, manipulácia s tovarom
- dokladanie materiálu
- triedenie obalov na vratné a nevratné
- vytváranie objednávok zo skladu v elektronickom systéme
- 3-zmenná prevádzka

- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou ďalšej perspektívy práce

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením „OL0717“. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby plastových interiérových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-držiteľ platného preukazu na VZV
-skúsenosti v automobilovom priemysle- výhodou
- požaduje sa tiež samostatnosť, schopnosť sa rýchlo adaptovať, ochota, flexibilita, precíznosť, samostatnosť, ochota nadčasovať

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane poskytovania bezpečnostnotechnickej služby a služby technika PO pre klientov spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1787052  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1000€