Výrobný operátor

HRman s.r.o.

Miesto práce
Priemyslený park - Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca priamo vo výrobe podľa inštrukcií zmenového majstra
 kontrolovanie kvality vyrobených produktov
 viesť evidenciu o výrobe a zaznamenávať nepodarky a poruchy
 doprava ani ubytovanie NIE JE ZABEZPEČENÉ

práca na pracovnú zmluvu
príplatok za nočnú zmenu
dochádzková prémia

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je výrobná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovných a spoľahlivých kandidátov, ktorí majú skúsenosti z oblasti výroby ( ale nie je to podmienkou) pre nášho klienta.
Prevádzka je trojzmenná (ranná, poobedná,nočná).

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1575060  Dátum zverejnenia: 11.2.2016