Samostatný geodet– inženýrská geodézie

HRDLIČKA spol.s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• samostatné a komplexní řešení geodetických zakázek v inženýrské geodézii, především v oblasti dopravních staveb (železnice, silniční stavby), pozemních staveb a energetických sítí

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání geodetického směru
• praxe v geodetické nebo stavební firmě výhodou
• dobré organizační a komunikační schopnosti (schopnost samostatně jednat na
stavbách ve věci zakázky se zaměstnanci stavební firmy, schopnost se samostatně
rozhodovat a nést za svá rozhodnutí odpovědnost)
• řidičský průkaz sk. B
• znalost běžných kancelářských aplikací – MS Office, Kokeš, Groma, Microstation
• schopnost samostatné i týmové práce, aktivní přístup k řešení problémů
• nástup dle dohody v nejbližší době

Nabízíme:

• motivační odměňovací systém
• finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a dosaženým výsledkům
• zázemí stabilní společnosti
• možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
• zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3142831  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.