Polygraf vo výrobe - len ranná smena

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technické sklo, Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
základný plat 4,80 €/hod. + smenový bonus 6€/smena + dochádzkový bonus 50€/odprac. celý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov : ampuliek a fľaštičiek, hľadáme šikovného človeka z oblasti polygrafie.

Náplň práce:
Denne:
• príprava farieb a ich evidencia pre výrobné linky – podľa spôsobu použitia (cbr, opc, printing, ID ring …)
• čistenie pomocných nádob do/z výroby
• evidencia spotrebovaných farieb – v systéme LN

Týždenne:
• objednávanie farieb do výroby pre už existujúce / plánované výroby – LN pomocou RDA
• objednávanie čistiacich prostriedkov pre farbiaren, výrobu

Mesačne
• inventúra farieb, čistiacich prostriedkov

Práca v stabilnej spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v sklárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Polygraf

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3124232  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 4,80 €/hod. + smenový bonus 6€/smena + dochádzkový bonus 50€/odprac. celý mesiac