HR Consultant / Mzdár-ka

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
by agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť Sloveca Sasol Slovakia pôsobiacu v chemickom priemysle hľadáme človeka na pozíciu HR Consultant/Mzdový účtovník.

Práca obsahuje:
- komplexná mzdová agenda
- administratívne spracovanie požiadaviek od manažérov v súvislosti s nástupom, výstupom zamestnancov alebo zmenou v pracovno právnych dokumentoch zamestnancov, podpora ďalších HR aktivít
- pravidelné reporty a štatistiky HR oddelenia
- organizovanie školení pre zamestnancov
- podpora pri nákupe materialu a obstarávaní po administratívnej stranke v programe SAP

If you are interested in this position, please, send us your CV in Slovak and English language. Please, state the name of the position.

Candidates who are fulfilling the requirements will be invited for an interview.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

International production and sales company in chemical industry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

economic

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

- skúsenosť s kompletným vedením miezd min. 1 rok
- anglicky jazyk na komunikatívnej úrovni
- analytické myslenie, zmysel pre detail, dodržiavanie termínov
- komunikačné zručnosti
- základné vedomosti zo zákoníka práce

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2854700  Dátum zverejnenia: 16.1.2017