Obchodný zástupca pre CNC stroje

HRC Slovakia, s.r.o.

Považská Bystrica, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen
Termín nástupu
Dohodou - možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou - motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie a rozvíjanie kontaktov so stálymi zákazníkmi
- vyhľadávanie nových klientov a obchodných partnerov
- technické poradenstvo
- propagácia, marketing
- kontakty s obchodnými partnermi, obchodné rokovania
- pravidelné reporty nadriadeným
- jedná sa o prácu v regióne južného Slovenska
- technická podpora predaja

Technická podpora potrebná k výkonu práce - služobný automobil, telefón, notebook.

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám Váš životopis poštou, e-mailom alebo faxom. Nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Na osobný pohovor budú pozvaní vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť z oblasti strojárskeho priemyslu. Hlavnou komoditou sú počítačovo riadené - CNC stroje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- obchodné a marketingové skúsenosti sú nevyhnutné
- technické znalosti z danej oblasti sú výhodou
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- aktívny prístup k práci, príjemné vystupovanie
- ochota cestovať
- organizačné schopnosti
- vodičský preukaz skupiny B
- dobré ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRC Slovakia s.r.o.
Lubinská 18
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1324831   Dátum zverejnenia: 19.9.2016