Obchodný zástupca

HRANIPEX a.s.

Miesto práce
Sučany, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude kompletná starostlivosť o zákazníkov z prideleného regiónu, zvládnutie obchodnej stratégie a taktiky, na základe detailnej znalosti celého sortimentu spoločnosti a jej cieľov, dohľad nad plnením zákaziek, riešenie prípadných reklamácii, znalosť trhu, priebežné vyhodnocovanie výsledkov, analýza predaja a ďalšie činnosti.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, služobný automobil, mobilný telefón, prácu v stabilnej spoločnosti s dynamickým kolektívom, príjemné pracovné prostredie a v neposlednej rade i osobný a profesionálny rast v rámci danej pracovnej pozície.

Zaujala Vás naša ponuka a páčilo by sa Vám s nami pracovať? Pokiaľ áno, dajte nám o sebe vedieť na nižšie uvedenú adresu.
S prihláškou zašlite i súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme SŠ (prípadne VŠ) vzdelanie, veľké pracovné nasadenie, samostatnosť, spoľahlivosť, dynamickosť, flexibilitu a iniciatívny prístup. Výbornou znalosť práce s PC považujeme za samozrejmosť, tak ako schopnosť osobného jednania a vystupovania na vysokej úrovni. Skúsenosti z oblasti nábytkárskeho priemyslu sú vítane. Znalosť AJ, prípadne ďalších jazykov je výhodou.

Obchodná spoločnosť - distribútor nábytkových hrán, kovaní, čističov a lepidiel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 321020  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou