Účtujúci čašník

HRADNÁ HVIEZDA s. r. o.

Miesto práce
Nová 29, 900 23 Viničné, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie a účtovanie

Fixný plat, % z tržby, príplatky za nočnú prácu, príplatky za akcie, preplácanie všetkých nadčasov, výplata presne a vždy načas! Príjemný kolektív, nízka hladina stresu, výborne fungujúci podnik, čisté a pekné pracovné prostredie. Veľa zahraničných hostí, slušné tipy.

Svoj profesný CV zašlite e-mailom, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor/skúšku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, čestnosť, tímový hráč

Restaurant Riviera sa nachádza v Bratislave, v Karlovej Vsi, v ktorej sa pripravujú a servírujú jedlá slovenskej, českej a maďarskej kuchyne s ambíciou pôsobenia na úrovni vyššieho gastronomického štandardu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736950  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1200