Kuchár

HRADNÁ HVIEZDA s. r. o.

Miesto práce
Nová 29, 900 23 Viničné, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

varenie minútkových jedál, spolupodieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka, starostlivosť o tovar, zariadenie a hygienu

Ponúkame fixný plat, príplatky a odmeny. Do nášho nového kolektívu hľadáme tímového hráča, spoľahlivého kolegu/kolegyňu so serióznym jednaním, ktorý má rád svoju profesiu, chce sa ďalej rozvíjať a hľadá možnoť sebarealizácie. Ponúkame istotu a stabilitu, dobrú pracovnú klímu a spoluprácu smerujúcu k minimalizácii stresu v práci.

Informácie o výberovom konaní

Pošlite žiadosť e-mailom alebo zavolajte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť, zodpovednosť, loajálnosť

Restaurant Riviera sa nachádza v Bratislave, v Karlovej Vsi, v ktorej sa pripravujú a servírujú jedlá slovenskej, českej a maďarskej kuchyne s ambíciou pôsobenia na úrovni vyššieho gastronomického štandardu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2734788  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore