Riaditeľ

Hrad Beckov, záujmové združenie právnických osôb

Miesto práce
Hrad Beckov /Beckov, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
19.03.2017/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačné, ekonomické, personálne a programované manažovanie prevádzky na Hrade Beckov.
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky hradu počas sezóny ,
- organizácia, riadenie a kontrola práce personálu,
- samostatné rozhodovanie vo vedení kolektívu a v ostatných manažérskych činnostiach v rámci určených kompetencií
- vypracovanie štatistických údajov a plánovanie
- operatívne riešenie problémov
- prevzatie zodpovednosti za poskytovanú úroveň služieb, - prevzatie zodpovednosti za zverený majetok
- vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami Zodpovedá sa Správnej rade Záujmového združenia právnických osôb Hrad Beckov.

Ponúkame samostatnú a kreatívnu prácu.
Bonusy z dosiahnutých výsledkov.

Žiadosti s profesným životopisom posielať na korešpondečnú adresu:
Hrad Beckov, z.z.
916 38 Beckov 180
alebo na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v cestovnom ruchu, prípadne ekonomické alebo manažérske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- finančná a ekonomická gramotnosť - organizovanie a plánovanie práce,
- analyzovanie a riešenie problémov,
- časová flexibilita,
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, - schopnosť komunikovať v cudzom jazyku/ AJ
- skúsenosť s vedením tímu ľudí, - lojálnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť
Výhodou bydlisko/ubytovanie v blízkosti miesta práca

Správca hradu Beckov od 2012. Organizovanie kultúrnych podujatí, aktivity v cestovnom ruchu, prezentácia Národnej kultúrnej pamiatky Hrad Beckov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2938227  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou