Riaditeľ pobočky

HR-PEOPLE s.r.o.

Miesto práce
okres Rožňava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•• Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu pobočky a plánu akvizícií klientov v lokalite
•• Aktívne zabezpečovanie vysokej kvality poskytovaných služieb
•• Realizácie efektívneho predaja produktov, služieb a bezproblémového chodu pobočky
•• Koordinácia adekvátnych informácií klientom, ako i riešení problémov súvisiacich s požiadavkami klientov
•• Operatívne riadenie úloh spojených s predajom produktov a služieb banky a bankovej skupiny špecialistov
•• Presadzovanie retailových stratégií, plánov a cieľov banky
•• Vedenie tímu pracovníkov retailovej pobočky a podieľanie sa na rozvoji svojich podriadených

•• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
•• Využívanie najmodernejších technológií a pracovného prostredia
•• Nadštandardné zamestnanecké zvýhodnenia
•• Aktívne školenia, tréningy a jazykové vzdelávania sú samozrejmosťou
•• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia
•• Zvýhodnené produkty spoločnosti a zmluvných partnerov

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je dynamická spoločnosť, ktorá je na slovenskom trhu popredným lídrom v poskytovaní služieb v oblasti bankovníctva. Svojím zamestnancom ponúka odborný a kariérny rast so stabilným zázemím na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

•• VŠ ideálne s finančným zameraním
•• Min. 3 - ročná skúsenosť v obchodnom sektore
•• Potenciál na vedenie a motivovanie ľudí
•• Silná tímová orientácia
•• Schopnosť úspešne viesť pobočku a zverený pracovný tím
•• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
•• Profesionálne prezentačné schopnosti
•• Tímový hráč so schopnosťou koordinácie práce
•• Cieľová orientácia

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1889972  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou