Servisný poradca

HR-PEOPLE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•• Zabezpečovať vklady a výbery, realizovať prevodné príkazy
•• Práca s platobnými kartami a ostatnými bankovými produktmi
•• Starostlivosť o pridelené portfólio klientov
•• Budovanie a udržiavanie vzťahu s klientmi
•• Aktívna ponuka a predaj produktov a služieb banky existujúcim klientom
•• Konzultačná a poradenská činnosť danej oblasti
•• Hľadanie vhodného riešenia pre klienta
•• Analýza potrieb klienta
•• Doťahovanie obchodu cez nevyhnutnú administratívu
•• Pravidelný priamy kontakt s klientom so zameraním na predaj produktov

•• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
•• Využívanie najmodernejších technológií a pracovného prostredia
•• Nadštandardné zamestnanecké zvýhodnenia
•• Možnosť osobného a kariérneho rastu
•• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia
•• Zvýhodnené produkty spoločnosti a zmluvných partnerov

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim partnerom je významná banka, ktorá je na slovenskom trhu popredným lídrom v poskytovaní služieb. Svojím zamestnancom ponúka odborný a kariérny rast so stabilným zázemím na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•• SŠ vzdelanie
•• Min. 1 roky praxe v obchodnej / servisnej oblasti
•• Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne (práca s hotovosťou)
•• Veľmi dobré komunikačné a obchodnícke zručnosti
•• Proklientská orientácia, schopnosť viesť obchodné rokovania
•• Obchodnícky duch
•• Vysoké pracovné nasadenie a je schopnosť pracovať pod tlakom

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1838401  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmeny