Call Centrum operátor – český jazyk

HR-PEOPLE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•• Aktívna komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu alebo chatu
•• Objednávanie tovaru pre výrobcu
•• Poskytovanie všeobecných informácií o produktoch
•• Realizovanie transakcií podľa požiadaviek klientov
•• Vybavovanie reklamácií
•• Riešenie požiadaviek klientov

V prípade Vašich otázok, sa na nás obráťte na e-mailovej adrese [email protected] a v prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesijný životopis a to na e-mail [email protected] . Ďalšie aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.hr-people.sk v sekcii pracovné ponuky.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim partnerom je úspešná obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•• SŠ / VŠ vzdelanie – študent
•• Skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
•• PODMIENKA: ZNALOSŤ ČESKÉHO JAZYKA na úrovni rodného jazyka
•• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
•• Proklientská orientácia
•• Trpezlivosť

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1800286  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.3 EUR/hodina