Lekárnik

HR-PEOPLE s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Humenné, Žiar nad Hronom, Nové Zámky, Senica
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
•• Výroba liekov podľa platných zásad a noriem
•• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdr. pomôcok a doplnkového tovaru
•• Poskytovanie odborných konzultácii pacientom
•• Kontrolovanie stavu zásob
•• Objednávanie a doplňovanie sortimentu v lekárni
•• Kontrolovanie kvality liečiv
•• Zabezpečovanie marketingových aktivít v lekárni
•• a pod.
Iné výhody
•• Motivujúce platové ohodnotenie a odmeny
•• Vzdelávanie a atestácie
•• Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
•• Nadštandardná zdravotná starostlivosť
•• Zvýhodnené produkty u partnerov
•• Sociálne výhody
•• Pracovné oblečenie
•• Firemné akcie
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Farmácia

Našim partnerom je medzinárodná úspešná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti farmácie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
•• Zodpovedajúce VŠ vzdelanie – pozícia vhodná aj pre absolventa
•• MS OFFICE
•• Zodpovedný prístup k práci
•• Komunikatívny s príjemným vystupovaním

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku a to na e-mail hr-people@hr-people.sk
V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Krizna 44 Zobraziť na mape
821 08 Bratislava
ID: 1438319   Dátum zverejnenia: 7.3.2013
Spoločnosť: HR-PEOPLE s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Lekárnik