Manažér, Inžinier kvality, strojárskej výroby dopravníkov a manipulátorov

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kvalitu produkcie a súlad s ISO manažmentom kvality, kontrolná činnosť operácií obrábanie, zváranie, povrchová úprava a montáž, participácia na ročnom pláne, spoluúčasť na projektoch zvýšenia tržieb nových výrobkov atď; kooperácia s technickým a výrobným oddelením.

Pozícia si vyžaduje občasné výjazdy na služobné cesty. Vítaná je okrem aktívnej angličtiny aj znalosť iného cudzieho jazyka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Návrhy, vývoj, dodávka a realizácia zákazníckych riešení

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Riadiace schopnosti, komunikatívnosť, organizačná schopnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, rozhodnosť

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3025789  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody