Odborný predajca nových osobných a úžitkových vozov

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi vôňu nových áut ?
Hľadáme komunikatívnych mužov a ženy, ktorí by sa radi realizovali vo vedení obchodných rozhovorov, zisťovaní potrieb zákazníkov, vykonávaní prezentácií nových automobilov a predvádzacích jázd, vypracovaní ponúk a návrhov riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja nových automobilov, realizácii predaja, vedení obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu, zisťovaní spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práci s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi, plnení plánu predaja a v neposlednom rade aj v aktívnom vyhľadávaní nových kľúčových zákazníkov v teréne.

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- komplexné zaškolenie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie založené na osobnom výkone

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaná predajňa a servis osobných a úžitkových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné predajné a komunikačné schopnosti
- záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a
o prácu so zákazníkom
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať
individuálne optimálne riešenia

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Zimná 7
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Svetlana Semančáková
Tel.: 0910908715
E-mail: poslať životopis
ID: 3025700   Dátum zverejnenia: 21.4.2017