Rozpočtár/ka v stavebnej firme v Bratislave

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť práce na oddelení rozpočtov a kalkulácií v renomovanej stavebnej firme s realizáciami v Bratislave i v celej SR, možnosť realizovať sa pri nasledujúcich pracovných úlohách:
- tvorbe cenových ponúk, rozpočtov a individuálnych kalkuláciách
- posudzovaní a spracovaní technických riešení v cenových ponukách
- tvorbe harmonogramov prác
Ponúkame využitie skúsenosti s efektívnou, organizačne zvládnutou prípravou a realizáciou stavebnej výroby.
Požadujeme osobnú skúsenosť v podobnej pozícii a prax.

Zaujímavé podmienky odpovedajúce praxi

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomované stavebná firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme znalosti a reálne skúsenosti s tvrbou rozpočtov a kalkulácií, prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky. Požaduje sa:
- všeobecná znalosť legislatívy
- znalosť programu cenkros
- samostatnosť pri plnení zadaných úloh
- komunikatívnosť, zodpovednosť, analytické myslenie
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2970393  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou