Brusič na guľato v zahraničnej výrobnej spoločnosti

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandard

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopných a skúsených obrábačov - prednostne brusičov na guľato pre zahraničnú strojársku spoločnosť, ktorá rozširuje svoje výrobné kapacity a technológie. Uplatnenie nájdu aj obrábači so skúsenosťami s brúsením na plocho. Preškolenie je možné. Očakávame seriózny záujem o prácu a dobrý zárobok.

Dobré platové podmienky, dobrý kolektív v spoločnosti so zahraničnou účasťou

V prípade, že spĺňate požiadavky firmy, pošlite profesijný životopis na doleuvedenú adresu. Budete kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná spoločnosť so zahraničným vlastníctvom zameraná na presnú strojársku výrobu na export

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, systematickosť, zmysel pre zabezpečenie prevádzkyschopnosti strojov, skúsenosti s údržbou a obsluhou strojov, samostatnosť, presnosť a precíznosť, zodpovednosť, znalosť čítania výkresov podmienkou.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2945109  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandard