Autolakovač v značkovom servise

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200.- € a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie).
Príprava, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

spoločnosť sa zaoberá predajom, distribúciou a opravami značkových automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

lakovač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť, precíznosť

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2906090  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200.- € a viac