Výkonný riaditeľ IT firmy

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
manažérsky plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra schopného spoluvytvárať víziu rozvoja IT firmy do budúcna a realizovať presadenie nového smerovania.
Možno hľadáme práve Vás.
Ponúkame využitie skúsenosti s rozširovaním firmy, s organizáciou zavádzania nového produktu a služby, tvorbou nových systémov riadenia, rozširovaním zahraničného obchodu a vytváraním zahraničných partnerstiev.
Požadujeme osobnú skúsenosť a viacročnú prax v technicky zameranej výrobnej, vývojárskej, telekomunikačnej a IT spoločnosti.

Manažérske benefity.

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Úspešná IT a technologická firma s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a na IT vítané, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme znalosti a skúsenosti z ekonomickej a finančnej problematiky riadenia firmy, prax na pozícii výkonného manažéra minimálne 3 roky.
Predpokladom sú vlastnosti lídra, ktorý spája potenciál tímu vývojárov, programátorov, technikov, administrátorov a obchodníkov.
Využijete strategické myslenie a schopnosť presadiť stanovené ciele.
Záujem o neustále zlepšovanie procesov je nevyhnutný.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2545079  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: manažérsky plat