Pracovník legislatívy a inžinieringu

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie všetkých činností súvisiacich s legislatívnou prípravou a ukončením stavieb vrátane, akvizičná činnosť – jednanie s majiteľom, dohodnutie znenia nájomnej zmluvy, zabezpečenie jej podpísania, spracovanie akvizičnej správy, zabezpečenie geometrického plánu, zistenie existujúcich sietí v mieste stavby u ich správcu – SPP, vodári, ZSE, Telekom, Orange, ..... oslovenie jednotlivých úradov štátnej správy pre získanie ich vyjadrení k stavebnému konaniu, vybavenie stavebného povolenia, územného rozhodnutia, ohlásenia drobnej stavby, kolaudácie stavby alebo legislatívneho ukončenia stavby,
vybavenie zápisu na katastri – odčlenenej parcely a nájomnej zmluvy investora.

bohatý sociálny program, služobný mobilný telefón, možnosť osobného rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť, ktorá vyvíja aktivity v oblasti návrhu a výstavby telekomunikačných základňových staníc zabezpečujúcich mobilnú komunikáciu a bezdrôtové dátové služby, ako aj v oblasti inžinierskej činnosti, montáže technológie a údržby mobilných i dátových sietí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, iniciatívnosť, analytické myslenie, organizovanie a plánovanie práce, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, samostatnosť

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2343097  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po dohode