Hlavný účtovník/Controller

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka s ekonomickým vzdelaním pripraveného zvládnuť:
- komplexnú kontrolu podvojného účtovníctva
- koordináciu účtovných a controllingových činností
- spracovanie a reportovanie mesačných výsledkov do holdingu
- zodpovednosť za systém účtovania, nadväzných procesov, tvorbu metodiky a interných smerníc
- sledovanie výnosov a nákladov, prípravu podkladov pre spracovanie rozpočtu, spolutvorbu a aktualizácia rozpočtu
- spracovanie a odosielanie pravidelných účtovných, daňových a štatistických výkazov a hlásení
- predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov a výkonov spoločnosti
- kontrolu, analýzu a hodnotenie finančno-obchodných ukazovateľov, interpretáciu vzniknutých odchýlok
- návrh možností na minimalizáciu finančných a obchodných rizík
- sledovanie a rozvoj interných a externých výkonových štandardov - benchmarking.
Ponúkané sú zaujímavé platové podmienky, možnosť príležitostných služobných ciest do zahraničia.

Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predajca a distribútor značkovej techniky vyrábanej v USA, súčasť medzinárodného konzorcia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Hľadáme ekonóma/ku s dobrými PC zručnosťami (Excel, ekonomické sw, ERP) a schopnosťou analyzovať náklady a finančné ukazovatele, navrhovať efektívnejšie riešenia a upozorňovať na rezervy a nedostatky.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1951885  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa odbornosti