Manažér zahraničného obchodu

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
manažérsky plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka, manažéra so skúsenosťami s expanziou firmy na zahraničné trhy, ktorého úlohou je rozvíjať spoluprácu so zahraničnými firmami, odberateľmi a distribučnými partnermi, starostlivosť o obchodnú klientelu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, kontaktovanie a rokovania s kľúčovými manažérmi odberateľov, ktorý vie prijať zodpovednosť za realizáciu dohodnutých kontraktov a zabezpečenie nárastu výroby.

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Expandujúca spoločnosť v elektrotechnike, elektronike a energetike

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Podmienkou je prax a skúsenosti so zahraničným obchodom.
Je požadovaná prirodzená komunikatívnosť, schopnosť nadväzovania nových kontaktov, schopnosť počúvať, mať empatiu, zameranie na služby a potreby klienta.
Preferujeme pravdovravnosť a čestnosť, zmysel pre zodpovednosť, dodržiavanie profesionálnej etiky.
Podmienkou je schopnosť stanoviť si cieľ a zameranie na výsledok.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1929109  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: manažérsky plat