Samostatná ekonómka s.r.o. v medzinárodnom konzorciu

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatnú ekonómku s viacročnou praxou a skúsenosťami s ročnými uzávierkami a daňovými priznaniami, účtovaním DPH v s.r.o.
Požadované sú znalosti s reportingom materskej firme v zahraničí, aktívna znalosť AJ, znalosť účtovných štandardov GAAP, vítaná je znalosť práce v programe HELIOS, skúsenosti s controllingom výhodou.
Ponúkané sú zaujímavé platové podmienky, možnosť príležitostných služobných ciest do zahraničia.

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.
Prax s ekonomikou v s.r.o. nevyhnutnou podmienkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predajca a distribútor značkovej techniky vyrábanej v USA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Hľadáme zodpovednú, dôslednú ekonómku so schopnosťou analyzovať náklady a finančné ukazovatele, navrhovať efektívnejšie riešenia a upozorňovať na rezervy a nedostatky.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1795530  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa odbornosti