IT Supervisor v skvelej stabilnej firme s atraktívnym odmeňovaním

HR Innovations, s. r. o.

Okres Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacatraktívne finančné bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT Vedúceho, ktorý je do pohody, má skúsenosti s vedením tímu a bezproblémového chodu IT vecičiek v závode či už HW alebo SW. A aby som nezabudla musí vedieť aj spíkovať po anglicky. :)

A teraz Ti prezradíme náplň práce:

manažment a koordinácia IT aktivít
zabezpečenie skvelého chodu IT infraštruktúry v spoločnosti vrátane informačných systémov
vedenie podriadených
zodpovednosť za budget svojho oddelenia
správa a starostlivosť informačného systému
komunikácia s help deskom

Za Vašu prácu Vás odmenia:

  • atraktívným platom a bonusmi,
  • 1 dňom home officu týždenne,
  • prispejú Vám aj do dôchodkového piliera,
  • prispejú na športové, kultúrne a relaxačné aktivity,
  • poskytnú tréningové a rozvojové aktivity,
  • a jazykové kurzy.

V prípade, že máte záujem a spĺňate uvedené požiadavky, prosím o zaslanie Vášho životopisu v anglickom jazyku na emailovú adresu [email protected]. Ďakujem a teším sa na Váš profil. :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ak Vás to zaujalo, očakáva sa od Vás:

  • aspoň 3 ročnú skúsenosť na obdobnej IT vedúcej pozícii,
  • komunikácia v angličtine,
  • skúsenosť s kooperáciou s help deskom,
  • dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie,
  • a aby Vás práca bavila a mali ste zmysel pre detailnú/analytickú prácu.

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Hrin
Tel.: +421949568495
E-mail: poslať životopis
ID: 4802238  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac