Disponent/Logistik

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme anglicky/nemecky hovoriaceho Disponenta pre významnú automobilovú spoločnosť v Bratislave s veľmi príjemnou pracovnou atmosférou. Ovládate aktívne anglický alebo nemecký jazyk a máte skúsenosti v logistike? Tak sa nám neváhajte ozvať.

Vaša podrobná náplň práce bude:
– zodpovednosť za dodávky materiálu
– manažment objednávok
– udržiavanie optimálneho stavu zásob
– plnenie zadefinovaných KPI´s
– vyhodnocovanie inventúrnych rozdielov
– hodnotenie dodávateľov
– zodpovednosť za prepravu
– vyhodnocovanie spotreby materiálu

– stabilná automobilová medzinárodná spoločnosť
– 13 plat
– bohatý benefitný systém spoločnosti
– jazykové kurzy
– bezplatný vstup do fitnes centra
– vernostné odmeny
- mnohé ďaľšie benefity

V prípade, že máte záujem a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám zaslali Váš životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

– SŠ/VŠ vzdelanie
– skúsenosti v logistike
– aktívny anglický alebo nemecký jazyk slovom aj písmom (angličtina preferovaná)
- skúsenosť v automobilke výhodou
– vodičský preukaz sk. B
– znalosť obchodnej a colnej legislatívy výhodou
– počítačové zručnosti
– SAP znalosť výhodou

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2578806  Dátum zverejnenia: 25.5.2016