Obchodný zástupca - senior

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Dohodou - čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné platové ohodnotenie plus motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je obsadzovaná pre regióny v rámci Slovenska, presný región bude vymedzený na základe dohody s úspešným uchádzačom tak, aby čo najviac korešpondoval s potrebami spoločnosti a bydliskom uchádzača.

Kľúčové činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:
• Rozširovanie portfólia klientov a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi a zároveň pôsobenie ako poradca klienta pri implementácii riešení ponúkaných spoločnosťou
• Obchodné aktivity najmä v oblastiach spracovania odpadových vôd, pitnej vody a riešení pre priemysel
• Plnenie cieľov predaja vo zverenom regióne
• Podpora klientov a navrhovanie nových riešení
• Hlavný kontakt pre klientov a tretie strany v regióne
• Riadenie implementácie projektov a následná starostlivosť o realizované projekty
• Koordinácia servisu
• Zlepšovanie obchodných procesov
• Semináre pre zákazníkov
• Reporting – vývoj objednávok a plnenie plánu
• Využívanie CRM systému

Motivujúce ohodnotenie a bonusový systém
Auto aj na súkromné účely
Home office
Možnosti individuálneho rozvoja
Vzdelávanie v rámci spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, popredný svetový výrobca a distribútor laboratórnych prístrojov, laboratórnych systémov, regulátorov, senzorov a iných prístrojov používaných v oblasti spracovania a merania kvality vôd pre laboratóriá aj konečných užívateľov (firmy, obce,...). Systémy vyrábané a predávané spoločnosťou celosvetovo, sú navrhované s cieľom zjednodušiť analýzu a ponúknuť sofistikované online riešenia, vhodné laboratórne vybavenie, komplexné a ľahko pochopiteľné metódy a doživotnú technickú podporu.
Vedúce postavenie firmy na trhu je založené na fundovaných a proklientsky orientovaných zamestnancoch, pre ktorých spoločnosť ponúka možnosti individuálneho rozvoja, uznania kvalitných výkonov a vytvárania vynikajúceho pracovného prostredia. Teraz máte možnosť stať sa členom tohto excelentného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

spracovanie vôd, chémia, biochémia, elektrotechnika, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pre úspešné pôsobenie na tejto pozícii sú potrebné:
• Znalosti a skúsenosti v priamom predaji, marketingu, projektovom manažmente a rozvoji obchodu v technickej oblasti minimálne 3 roky
• Skúsenosti v oblasti spracovania vôd alebo v oblasti biochémie alebo elektrotechniky je veľkou výhodou
• Orientácia na zákazníka a schopnosť využívať rôzne techniky predaja
• Schopnosť nadväzovať kontakty na rôznych úrovniach s cieľom ponúkať riešenia a získavať nových klientov
• Schopnosť navrhovať kreatívne riešenia pre zákazníkov
• Schopnosť vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi
• Skúsenosti s prácou s veľkými organizáciami a firmami
• Vynikajúce komunikačné a predajné schopnosti
• Analytické myslenie. Schopnosť analyzovať sofistikované problémy a ich premietnutie do úspešných riešení pre klientov
• Vodičský preukaz a ochota cestovať – práca v teréne 3-4 dni v týždni
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou, nie podmienkou
• Schopnosť práce s CRM systémom

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2105691  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné platové ohodnotenie plus motivačné bonusy