Planovač výroby

HR CUBE, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov, Košický kraj, okres Trebišov
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie plánov výrobného procesu, kapacitné plánovanie
- plánovanie výroby pridelených skupín produktov
- komunikácia s oddeleniami kvality, nákupu, výroby a logistiky
- vypracovanie dlhodobého a krátkodobého plánu výroby s optimálnym využitím výrobných zdrojov
- kontrola plnenia výrobného plánu a riešenie odchýlok
- riešenie krízových situácií a eliminovanie nesprávnych a oneskorených dodávok pre zákazníkov
- potvrdzovanie zákazníckych objednávok v informačnom systéme na dennej báze

- výborné platové ohodnotenie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- participácia na zaujímavých projektoch

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štuktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- predošlá skúsenosť s plánovaním výroby NUTNÁ
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a iniciatívny prístup
- tímový hráč
- schopnosť pružne reagovať na zmeny
- chuť neustále sa učiť a rozvíjať

Sme konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho manažmentu. Našim klientom ponúkame zabezpečenie, riadenie a rozvoj ľudských zdrojov. Pripravíme Vám komplexné riešenie so zohľadnením Vašich aktuálnych individuálnych potrieb a želaní. Ponúkame Vám skúsených špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu a profesionálny prístup. Sme inovatívni a flexibilní, sledujeme zmeny a prispôsobujeme im naše postupy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3057316  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou