Senior Java Developer

HR CUBE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a vývoj komplexných enterprise softvérových riešení na báze J2EE technológií a SOA
• vedenie tímov 3 - 5 java developerov
• rozpad a definovanie implementačných úloh a work package-ov pre developerské tímy
• aktívna kooperácia analytikmi, systémovými architektami a projektovými manažérmi pri tvorbe softvérových riešení

Rozsiahli balík zamestnaneckých benefitov.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj profesný životopis spolu s profilom, na akých projektoch ste pracovali.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je etablovaná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Expert

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s implementáciou enterprise riešení
- pokročilé skúsenosti s J2EE technológiami a frameworkami (napr. Servlets, JSP, EJB, JMS, Hibernate, Spring, atd.)
- schopnosť korektne odhadnúť a realizovať zadané úlohy
- schopnosť identifikovať, zadať a delegovať čiastkové úlohy na iných členov tímu vítaná
- tímový hrač, proaktívny prístup k práci, ochota a chuť vzdelávať sa

Sme konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho manažmentu. Našim klientom ponúkame zabezpečenie, riadenie a rozvoj ľudských zdrojov. Pripravíme Vám komplexné riešenie so zohľadnením Vašich aktuálnych individuálnych potrieb a želaní. Ponúkame Vám skúsených špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu a profesionálny prístup. Sme inovatívni a flexibilní, sledujeme zmeny a prispôsobujeme im naše postupy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2230207  Dátum zverejnenia: 21.8.2015