Brigáda pre študentov aj na leto (Cinema City)

HR Consulting International s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 8. Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,99 EUR/ hod, hodinová mzda v závislosti od pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných študentov pre obsluhu kina v obchodnom centre Eurovea a Polus v flexibilných hodinách popri štúdiu aj na letné prázdniny. Práca v mladom kolektíve, zaujímavé pracovné prostredie, možnosť profesionálneho rastu. Práca vhodná len pre študentov. Pozor !!! V ponuke máme aj iné pracovné príležitosti !!!

Mladý kolektív, flexibilná pracovná doba, možnosť profesionálneho rastu, benefity za dobré výsledky

Kontaktujte nás počas pracovných dňoch na tel čísle:0918/672568, 035/7731644 alebo e-mailom [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Umenie a kultúra

- Cinema City - kino, premietanie filmov,
- nadnárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kultúra, zábava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,vek nad 18 rokov,ochota učiť sa nové veci, dobré kommunikatívne schopnosti, trestná bezúhonnosť

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1620228  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,99 EUR/ hod, hodinová mzda v závislosti od pozície