Zdravotnícky laborant

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
Istrijská 20, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HPL spol. s r.o. prijme na voľné pracovné miesta v Bratislave pracovníkov na pozíciu zdravotnícky laborant na oddelenie mikrobiológie.

Ponúkame dobré platové podmienky, pracovnú pozíciu v mladom dynamickom kolektíve, v dobre fungujúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu služieb klinických laboratórií v SR.

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj životopis na mailovú adresu [email protected].
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola - odbor zdravotnícky laborant / Laboratórne a vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, Bc. stupeň,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme dobrú pracovnú morálku, dobrý zdravotný stav, ochotu vzdelávať sa.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 785451  Dátum zverejnenia: 27.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou