Klinický mikrobiológ, odborný pracovník

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HPL spol. s r.o. prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu klinický mikrobiológ. Pracovná pozícia je v Galante. Hľadáme človeka, ktorému je mikrobiológia koníčkom a pre ktorého je samozrejmosťou okrem dobre odvedenej práce aj vysoká úroveň medziľudských vzťahov a bezkonfliktná komunikácia medzi ľuďmi.

Ponúkame prácu v modernom pracovisku, v príjemnom kolektíve s možnosťou ďaľšieho odborného rastu v dobre fungujúcom zdravotníckom zariadení. O ostatných výhodách spojených so zamestnaním v našej spoločnosti Vás budeme informovať na personálnom pohovore. Zamestnancom, ktorí majú trvalé bydlisko iné ako v Galante, ponúkame možnosť ubytovania v služobnom byte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Absolvovanie lekárskej fakulty alebo prírodovedeckej fakulty, špecializácia biológia, mikrobiológia-virológia. Špecializačná skúška výhodou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1662307  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou