Zdravotná sestra

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v špecializovanej ambulancii klinickej genetiky. Odbery biologického materiálu, príprava pacientov na vyšetrenie alebo ošetrenie, asistencia lekárovi pri vyšetrovacích a liečebných výkonov, zodpovednosť za dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov a prístrojov, zadávanie údajov do PC.

Pokojná, jednosmenná práca v modernom zariadení za výhodných platových podmienok.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači sa môžu prihlásiť e -mailom na [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola, odbor detská sestra, všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu a príjemnú kolegyňu, so zmyslom pre správnu organizáciu práce a s milým prístupom ku klientom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1496109  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou